سربرگ نخبگان صادرات

اول : آموزش اصول و مبانی صادرات

در این بخش از آموزش صادرات تمام اطلاعات و اصول ساختاری مورد نیاز برای یک صادرات استاندارد و موفق به شما آموزش داده می شود . اطلاعاتی مثل کارت بازرگانی برای صادرات ، تعرفه و طبقه بندی کالا ، بسته بندی کالا ، بررسی اعتبار خریدار ، صدور پیش فاکتور و اطلاعات مهم دیگری که علم صادرات کالای شما را کامل می کند و شما را به یک تاجر مطلع و آگاه تبدیل می کند .

دوم : آموزش اصول بازاریابی صادراتی

در این بخش از آموزش صادرات شما یاد خواهید گرفت که چطور برای یک کالا بازاریابی بین المللی انجام دهید و کالای خودتان را به مشتریان خارجی معرفی کنید . بخش هایی مثل اصول بازاریابی خارجی ، آشنایی با سایت های b2b ، آشنایی با دیجیتال مارکتینگ ، طراحی نقشه راه ، تبلیغات ساختار مند ، تولید محتوای جذاب و کار آمد برای کالا و … بخشهایی از این قسمت دوره می باشند.

سوم : پشتیبانی اختصاصی و مورد به مورد

پشتیبانی اختصاصی ، گزینه ای که در کمتر دوره ای شما می توانید مشابه آن را پیدا کنید ، اغلب دوره های آموزشی فقط فروش دوره هستند و شما را با سوالاتتان تنها می گذارند. شما بعد از دریافت آموزش تنها گذاشته نخواهید شد بلکه به صورت کاملا موردی با تماس های تصویری هفتگی مستقیم با مدیرت گروه مورد پشتیبانی قرار خواهید گرفت . و به دلیل همین پشتیبانی ظرفیت این دوره بسیار محدود می باشد.