محاسبه آنلاین اظهارنامه گمرکی

حقوق ورودی و اهمیت محاسبه دقیق آن

حقوق و عوارض گمرکی از اصلی ترین دغدغه های واردکنندگان می باشد . پیچیدگی در محاسبات بعضا حرفه ای ترین افراد را نیز دچار خطا و اشتباه می کند .

با توجه به نیار اغلب افراد ، تجار و بازرگانانی که با ما وارد ارتباط می شوند . تصمیم براین شد تا با طراحی یک فرم برای محاسبه اتوماتیک حقوق و عوارض گمرکی کمک حال این عزیزان باشیم .

شما برای محاسبه آنلاین حقوق و عوارض گمرکی تنها با وارد کردن ارزش fob کالا ، کرایه حمل ، نرخ ارز مورد نظر و میزان حقوق ورودی کالا در کتاب مقررات ، مجموع مدرج پرداختی های متن پروانه گمرکی را می توانید به دست بیاورید .

نکته : نوع ارز باید یکسان باشد یعنی اگر نرخ ارز شما بر اساس دلار می باشد ، سایر اقلام ورودی را هم به صورت دلاری وارد نمایید .

نکته : میزان حقوق ورودی کالای خود را با مراجعه به کتاب قوانین مقررات صادرات و واردات سال جاری می توانید به دست بیاورید .

نکته : در وارد کردن اعداد همیشه از کیبورد انگلیسی استفاده نمایید .

تمام سعی ما بر این است که شما با خیالی راحت به تجارت خود بپردازید. به این نکته هم توجه داشته باشید که هزینه های ترخیص کالا فقط حقوق و عوارض گمرکی نبوده و هزینه های دیگری هم اتفاق می افتد که بسته به کالا های متفاوت بسیار متفوات می باشد .

جهت مشاوره و انجام امور تخریص کالای خود به صورت کاملا تخصصی و تضمینی با ما در ارتباط باشید .

02128429225