بنر درباره آموزش صادرات کالا با تضمین بازگشت وجه

آموزش صادرات کالا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آموزش صادرات کالا به هر نقطه از جهان

شاید این بهترین تیتری باشد که میشود برای موضوع این معرفی نامه انتخاب کرد. آموزش صادرات کالا و تمام جوانب آن جز دغدغه‌های اصلی کسانی هست که می‌خواهند وارد حرفه ی صادرات بشوند. گروه آموزشی تجاری مستر ترخیص با تکیه بر تجربیات سالیان سال خود اقدام به ارائه پکیجی کامل و با شرایطی استثنایی نمود تا بتواند پاسخگوی تقاضای عزیزانی باشد که علاقه مند هستند در حرفه صادرات به فعالیت بپردازند.

اگر شما هم به دنبال آموزش صادرات به عراق ، صادرات به ازبکستان، صادرات به ترکمنستان و یا هر کشور دیگری و یا صادرات زعفران، صادرات محصولات کشاورزی، و یا صادرات هر کالای دیگری هستید مطمئناً این پکیج پاسخگو ترین پکیج آموزشی برای شما خواهد بود.

بررسی شرایط سایر دوره های آموزش صادرات

آنچه که شما باید به عنوان یک دانش پذیر پکیج های آموزشی در این خصوص را مورد بررسی قرار دهید شرایط کلی پکیج به انضمام شرایط حاشیه آن می باشد.
به طور مثال اگر یک پکیج آموزشی صرفاً به ارائه اصول و مبانی صادرات بپردازد و بدون توجه به مسائل بازاریابی و تکنیک های بازاریابی روز از دیجیتال مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، طراحی وب سایت و غیره مطمئناً پاسخگوی نیازهای یک صادرات واقعی نخواهد بود.
و یا اگر یک پکیج آموزشی صرفاً به بررسی مسائل تئوری صادرات پرداخت و بدون ایجاد تمرینات واقعی برای شما ادعای آموزش این حرفه بسیار پیچیده را داشته باشد، مطمئناً شما را برای شرایط بازار آماده نخواهد کرد.

شرایط کلی دوره جامع نخبگان صادرات

ما در دوره جامع نخبگان صادرات به عنوان یک دوره حرفه ای آموزش صادرات کالا به شما تمام جوانب صادرات کالا را آموزش می دهیم. تمام مسائل و مبانی صادرات را هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی به شما ارائه داده و در کنار آن تکنیک‌های روز بازاریابی را به شما آموزش می دهیم.

تا شما بتوانید بدون کمترین دغدغه به فکر ایجاد یک تجارت شکوفا و موفق باشید. ما در کنار آموزش صادرات کالا یک وب سایت حرفه ای نیز به صورت رایگان برای دانشپذیران مان طراحی میکنیم. تا به لحاظ تکنیکی توانسته باشیم تمام ابزارهای بازاریابی را در اختیار دانش پذیران مان قرار دهیم.

یک وبسایت حرفه ای می تواند شما را در ساخت قیف فروش و هدایت مشتری به سمت یک معامله پرسود کمک کرده و یک تجارت موفق را ساخته و پرداخته کند.
کمترین هزینه طراحی وب سایت هم اکنون در بازار ایران چیزی مابین سه تا چهار میلیون تومان میباشد که ما این طراحی وب سایت را به صورت رایگان به دانش پذیران من ارائه می دهیم .

اگر شما می خواهید وارد کار صادرات شوید مطمئن باشید که این بهترین شرایطی است که می‌تواند در مقابل شما قرار بگیرد.

بخشهای دوره جامع نخبگان صادرات

آموزش حرفه ای صادرات کالادر دوره جامع نخبگان صادرات به سه بخش کلی تقسیم بندی می شود

بخش اول دوره جامع نخبگان صادرات

اصول و مبانی صادرات کالا بخشی از دوره جامع نخبگان صادرات می باشد که شامل ۲۰ بخش می باشد و نزدیک به ۱۷ ساعت ویدیوی آموزشی در این قسمت به شما ارائه می شود.

درس اول اصول و مبانی آموزش صادرات

ما در قسمت اصول و مبانی صادرات در اولین قدم استعداد و فرصتهای شما را بررسی خواهیم کرد و به شما یاد خواهیم داد که چطور با استفاده از تحلیل های استعداد و فرصت به یک نتیجه مشخص برسید و بتوانید کشور هدف و کالای مد نظر خود را انتخاب کنید.

درس دوم اصول و مبانی آموزش صادرات

در بخش دوم از دوره جامع نخبگان صادرات ما به شما یاد خواهیم داد که چطور برنامه کسب و کار خود را طرحریزی بکنید. و چه طور با استفاده از این طرح ریزی و پلن صادراتی یک قدم به یک صادرات موفق نزدیک‌تر بشوید. پلان صادرات کالا یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک تجارت صادرات محور می باشد.

که بسیاری از شرکت ها با پرداخت هزینه های بسیار به شرکت های ثالث اقدام به طراحی این پلان صادراتی می کنند. شما با دیدن آموزش ما در قسمت برنامه کسب و کار خواهید توانست برای تجارت خود یک پلان صادراتی طراحی کنید.

درس سوم اصول و مبانی آموزش صادرات

در بخش سوم ما به اصول و مبانی کلی بازاریابی خواهیم پرداخت. اصول و مبانی که به شما یاد خواهد داد چطور فرصت های موجود در بازار هدف خود را تحلیل کنید. و با استفاده از این تحلیل ها مکان مناسب برای ارائه کالای خود را در بازار هدف پیدا کنید.

درس چهارم اصول و مبانی آموزش صادرات

در بخش چهارم از آموزش صادرات کالا ما مبحث اچ اس کد را آموزشمی دهیم . که بر اساس این آموزش شما با کتاب قوانین مقررات و صادرات کالا آشنا خواهید شد. و خواهید توانست با آموزش های ارائه شده در این قسمت تعرفه ۸ رقمی کالای خود را با تحلیل و دقت انتخاب کنید. اچ اس کد ، کد هایی هستند که در تجارت های بین المللی به جای توضیح و شرح کالا مورد استفاده قرار می‌گیرند تا تعریفی دقیق از کالا مابین کشورهای جهان ارائه شده باشد.
بحث کد تعرفه ها یکی از از مهم ترین بحث های یک تجارت بین المللی می باشد.

درس پنجم اصول و مبانی آموزش صادرات

در بخش پنجم از قسمت اصول و مبانی صادرات کالا در دوره جامع نخبگان صادرات ما مبحث اینکوترمز را به شما آموزش خواهیم داد.
اینکوترمز یکی از اساسی ترین و پایه ای ترین مواردی است که شما باید در یک تجارت بین المللی آن را مد نظر بگیرید. اصطلاحاتی با حروف سه گانه است که تعریفی نسبتاً دقیق از میزان ریسک فروشنده و خریدار مسئولیتهای هزینه های حمل و نقل کالا و بیمه کالا را در یک تجارت بین المللی ارائه می‌دهند.

ما در مبحث اینکوترمز با ارائه آخرین آپدیت اینکوترمز یعنی اینکوترمز ۲۰۲۰ سعی کردیم شما را به نحو احسن برای صادرات کالا آماده کنیم. اگر شما تعریفی دقیق و درست داشته باشید و بتوانید یک ترمز بسیار مناسب از اصطلاحات اینکوترمز را برای تجارت خود انتخاب کنید مطمئناً ریسک تجارت بین المللی خود را بسیار بسیار کاهش خواهید داد.

درس ششم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت ششم از این بخش ما مبحث کارت بازرگانی و الزام وجود کارت بازرگانی و شرایطی که شما می توانید بدون داشتن کارت بازرگانی به فعالیت های صادراتی بپردازید را توضیح می دهیم. اینکه شما کارت بازرگانی را از کدام ارگان دریافت خواهید کرد و چه قوانین و شرایطی برای ارائه کارت بازرگانی در نظر گرفته می شود را توضیح میدهیم.

درس هفتم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت هفتم مبحث بسیار مهم پروفرما اینویس را عنوان ‌کرده و شرایط و نحوه صدور پروفرما اینویس را بررسی می‌کنیم. به عنوان یک سند تجاری الزاماتی را ایجاد می کند که اغلب صادرکنندگان از آن بی اطلاع هستند. به طور مثال اگر شما پروفرما اینویسی را برای مشتری خود صادر بکنید و مشتری شما شرایط مندرج در پروفرما اینویس را بپذیرد آن سند پروفرما برای شما و تجارت شما الزامات اجرایی در پی خواهد داشت. یعنی پروفرما اینویس صرفاً یک برگه بی ارزش نمی باشد و باید با شرایط قانونی آن آشنا باشید که ما به طور کامل در این دوره این سند مهم را بررسی کرده‌ایم

درس هشتم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت هشتم از قسمت اصول مبانی صادرات دوره جامع نخبگان صادرات ما مبحث اسناد صادرات کالا را بررسی کرده‌ایم. اسناد کالا اعم از اینویس یا همان فاکتور کالا ، لیست عدل بندی یا همان پکینگ لیست ، بارنامه کالا و سایر اسناد لازمه که برای صادرات کالا الزامی می باشد را بررسی کرده‌ایم. سایر اسناد هم می‌توانند مجوزهای غذایی ، مجوز های دارویی ، استاندارد اجباری و سایر مجوزهای مطروحه باشد.

درس نهم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت نهم ما به صورت نمونه، یک قرارداد تجاری صادرات کالا را که به زبان انگلیسی می باشد را مطرح کرده ایم . به صورت بند به بند تمام مسائل عنوان شده در این قرارداد تجاری استاندارد را توضیح داده ایم. شما با استفاده از این توضیحات و شرایطی که در آموزش ذکر می شود می توانید یک قرارداد بی عیب و نقص ما بین خود و مشتری خود منعقد بکنید.

درس دهم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت دهم روشهای پرداخت صادرات کالا را بررسی کرده‌ایم و اینکه شما به چه روش هایی می توانید به عنوان یک صادر کننده پول کالای خود را از مشتری خود دریافت کنید. روش های پرداخت حالات متفاوتی دارد که تمام حالات مورد استفاده در تجارت های جهانی در این دوره به شما ارائه می شود.

درس یازدهم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت یازدهم ما بحث مهم ارزش گمرکی کالا را بررسی کرده ایم و اینکه با چه راههایی می توانیم ارزش گمرکی کالاهای خود را به دست آورده و در تکمیل اظهارنامه صادراتی خود از آن استفاده کنید

درس دوازدهم اصول و مبانی آموزش صادرات

در بحث دوازدهم ما مبحث بسته بندی را را ارائه کرده ایم . در مبحث دسته بندی انواع بسته بندی و اهمیت نوع بسته بندی را در یک تجارت بین المللی توضیح داده ایم .

درس سیزدهم اصول و مبانی آموزش صادرات

در بحث سیزدهم از قسمت اصول و مبانی صادرات در دوره جامع نخبگان صادرات ما بحث حمل و بیمه کالای صادراتی را بررسی می کنیم. حمل کالا در یک تجارت بین المللی یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین بخش های آن تجارت می باشد . قسمتی که مستقیماً بر روی قیمت تمام شده کالا در مقصد تاثیر گذاشته و می‌تواند ریسکهای مختلفی را متوجه فروشنده و خریدار نماید.

بیمه هم به عنوان قسمتی از تجارت بین المللی که می تواند ریسک های فروشنده و خریدار را کاهش داده و با اندکی تاثیر بر روی قیمت تمام شده از میزان خطر های تجارت بین المللی بکاهد مورد بررسی قرار گرفته است.

درس چهاردهم اصول و مبانی آموزش صادرات

در بخش چهاردهم از آموزش صادرات در دوره جامع نخبگان صادرات گروه آموزش تجاری مستر ترخیص ما به شما رویه ترخیص کالای صادراتی را به صورت کامل توضیح می دهیم. یعنی برای صادرات یک کالا در گمرک از کدام قسمت مراحل اداری کار خود را شروع می شود و در کدام قسمت مراحل اداری کار شما به پایان می رسید را به صورت یک نمودار ارائه می دهیم. پس از آموزش شما در این قسمت شما خواهید توانست کالای خود را صادرات کنید و از داشتن یک تجارت بین‌المللی لذت ببرید
رویه ی ترخیص ارائه شده در این آموزش مطابق بر آخرین وضعیت گمرک در سال ۱۳۹۸ می باشد و مطمئناً در صورت ایجاد تغییر در این رویه ما به صورت یک آپدیت آموزشی آموزش جدید را به دانش پذیران امام ارائه خواهیم کرد.

درس پانزدهم اصول و مبانی آموزش صادرات

قسمت پانزدهم از این آموزش مربوط می شود به مدیریت ریسک. همان طور که متوجه هستید صادرات کالا به عنوان یک تجارت فرامرزی ریسک هایی را با خود به همراه دارد .شما باید بتوانید با شناخت این ریسک و مدیریت این ریسک ها از میزان تلفات احتمالی و زیان های احتمالی خود در تجارت بکاهید.

درس شانزدهم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت شانزدهم ما به بررسی سایت بسیار بسیار پرمحتوای آی تی سی پرداختیم و آموزش می دهیم که چطور از آمار و اطلاعات ارائه شده در این وب سایت نهایت استفاده و بهره وری را ببرید.

بسته آموزش جامع صادراتدرس های هفدهم و هجدهم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت های هفدهم و هجدهم وب سایت هایی معرفی می شود . اعم از وب سایت های مفید خارجی وب سایت های مفید داخلی و وب سایت های بی تو بی که شما با استفاده از این وب سایت ها می توانید تجارت خود را متحول کنید و به اطلاعات و آمارهای متفاوتی دسترسی داشته باشید .

سایت های بی تو بی به این دلیل در قسمت اصول و مبانی صادرات ارائه می‌شود که شما شناختی کلی نسبت به این وب سایت داشته باشید . و ما در آموزش نخبگان صادرات وب سایت های بی تو بی را خارج از قسمت بازاریابی بررسی کرده‌ایم تا خیال شما از این بابت راحت باشد که روشهای بازاریابی ما صرفاً آموزش های تئوری و گذرا نمی باشد .

و آموزش های بازاریابی ما که در قسمت دوم از دوره جامعه نخبگان صادرات به دانش پذیران ارائه می‌شود به صورت کامل و کلی شما را به یک متخصص بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ تبدیل می کند.

درس نوزدهم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت نوزدهم بحث بسیار مهم بازگشت ارز حاصل از صادرات را مورد بررسی قرار دادیم و به شما یاد داده ایم که شما با چه روش هایی می توانید از ارز حاصل از صادرات خود را به کشور باز گردانید.

درس بیستم اصول و مبانی آموزش صادرات

در قسمت بیستم یعنی قسمت جمع بندی اما به صورت کلی تمام مطالب ارائه شده در این قسمت از آموزش و نخبگان صادرات را به طور مختصر جمع بندی کرده و به صورت کلی تری از رویه ترخیص از تمام مراحل صادرات کالا را به شما ارائه میدهیم تا بدانید که کار را از کجا باید شروع کنید و در کجا کار صادرات شما به پایان می رسد. مراحل عنوان شده در قسمت اصول و مبانی صادرات دوره جامع نخبگان صادرات در صورت لزوم با فایلهایی همراه هستند که می توانند کمک حال دانشپذیران باشند.

علاوه بر این فایلها ، در یک فایل مجزا به عنوان فایل های کمکی فایل هایی را به شما ارائه می‌دهیم که می‌توانند مورد استفاده شما قرار بگیرد تا تجارت موفق داشته باشید تمام مراحل یاد شده تنها بخش آموزش اصول و مبانی صادرات دوره جامع نخبگان صادرات می باشند.

بخش دوم دوره جامع نخبگان صادرات

قسمت دوم مربوط می شود به آموزش بازاریابی کالا که به نظر ما مهم ترین قسمت یک تجارت فرامرزی و یا حتی داخلی قسمت بازاریابی و فروش آن می باشد. باید به این نکته حتماً دقت داشته باشیم که بازاریابی کالا و فروش کالا جدا از هم می باشد. که حتی بعضی از آن دوره هایی که در خصوص صادرات کالا در خصوص بازاریابی صادرات ایران پیدا می‌شود، مربوط به یافتن مشتری های خارجی می باشد ، ولی مطلقاً در هیچ آموزشی بحث فروش کالا جدای از بازاریابی کالا مورد بررسی قرار نگرفته است .

شما با آموزش های بازاریابی دیجیتال ما می‌توانید مشتری خارجی پیدا کرده و با طراحی نقشه سفر و قیف فروش مشتری خارجی خود را به سمت هدف مورد نظر خود هدایت کرده و با آن وارد معامله شوید. آموزش صادرات کالا آموزش بسیار پویا بوده و بسیار بسیار پیچیده تر از آن است که بتوان آن را حتی در دوره هایی با ساعات آموزشی بالا نیز ارائه کرد. ولی ما به صورت مفید تمام آن چیزهایی که صادرات کالا نیاز دارد را بدون کم و کسر در اختیار دانشپذیرانمان قرار داده ایم.

بخش سوم دوره جامع نخبگان صادرات

قسمت انتهایی در دوره جامع نخبگان صادرات مربوط میشود به طراحی وب سایت شما توسط گروه تخصصی آموزش تجاری مستر ترخیص.
شما با داشتن یک وب سایت حرفه ای کامل و شیک می توانید اعتبار تجاری خود را افزایش داده و اعتماد مشتریان احتمالی خود را جلب کنید. وب سایت به عنوان شناسنامه تجاری با وجود تمام مجراهای موجود در اینترنت اعم از وب‌سایت‌های اجتماعی مانند اینستاگرام تلگرام فیسبوک توییتر لینکدین و غیره مهمترین وجه تجارت شما را به خود ارائه می‌دهد.

به دلیل بالا بودن هزینه طراحی وب سایت ما به عنوان ارائه دهنده خدمات آموزشی تصمیم بر آن گرفتیم که به عنوان هدیه ۱ وب سایت حرفه ای و رایگان را برای دانشپذیران طراحی کنیم تا آنها در اول راه تجارت خود هزینه های خود را کاهش داده و فقط به فکر گسترش تجارت خود باشند.

هزینه طراحی یک وب سایت متوسط چیزی ما بین ۳ تا ۴ میلیون تومان در بازار ایران می باشد. که این وب سایت را به صورت رایگان برای دانشپذیرانمان طراحی می کنیم. پس شما می توانید برای صادرات کالای خود یک وب سایت رایگان داشته باشید.

اگر شما کارخانه دارید اگر شما تولیدی دارید اگر شما دسترسی به کالای خاصی دارید و اگر شما فقط علاقه به تجارت دارید ، دوره جامع نخبگان صادرات تمام شرایط لازم برای یک تجارت بین المللی را برای شما فراهم می آورد ، تا شما به عنوان مدیر یک تجارت فقط به فکر گسترش بازارهای هدف خود باشید.
مطمئناً و قطعاً هیچ دوره آموزشی در سطح کشور شرایط دوره جامع نخبگان صادرات را ارائه نداده و نخواهد داد.

شرایط ثبت نام در دوره آموزش صادرات کالا

در خصوص شرایط ثبت نام در دوره جامع نخبگان صادرات به عنوان یک دوره استثنایی در آموزش صادرات کالا شرایط متفاوتی را برای دانش پذیران در نظر گرفته ایم. دانش پذیران می‌توانند با استفاده از شرایط ارائه شده به صورت اقساطی در دوره جامع نخبگان صادرات شرکت داشته باشند.

یعنی اگر شما شرایط شرکت در دوره آموزش صادرات را به صورت نقدی نداشته باشید میتوانید با پرداخت تنها یک سوم از مبلغ دوره جامع نخبگان صادرات بدون پرداخت هیچ مبلغ اضافی نسبت به شرایط ثبت نامی نقدی در دوره آموزش صادرات کالا شرکت داشته باشید.

بسیار واضح می باشد که ما به سبب اعتمادی که به آموزش های خود داریم، شرایط اقساطی را در این دوره ارائه کرده ایم.  زیرا مطمئن هستیم که دانش پذیران ای که آموزش های ما را دریافت خواهند کرد به محتوای آموزشی ما ایمان خواهند آورد و در صورتی که نیاز واقعی و تلاش مستمر برای رسیدن به درآمدهای دلاری را داشته باشند ادامه آموزش های ما را نیز پیگیری خواهند کرد.

شرایط شرکت در دوره جامع نخبگان صادرات به صورت اقساطی

در خصوص شرایط مربوط به ثبت نام اقساطی در دوره آموزش صادرات کالا باید به این نکات اشاره کنیم
۱. نیازی به ارائه چک بانکی نمیباشد
۲. نیازی به ارائه سفته نمی‌باشد
۳. نیازی به ارائه ضامن نمی باشد

شرایط شرکت در دوره آموزش صادرات کالا به صورت اقساطی بدین شکل می باشد که شما با پرداخت یک سوم مبلغ یک سوم آموزش را که همان ۲۰ بخش اصول و مبانی صادرات کالا میباشد را دریافت خواهید کرد.  و پس از اتمام آموزش های این قسمت در صورتی که متمایل به ادامه آموزشهای صادرات کالا باشید.

با پرداخت اقساط خود قسمت های دیگر از این آموزش را دریافت خواهید کرد. در شرایط اقساطی طراحی وب سایت شما به عنوان شناسنامه تجاری شما پس از اتمام آخرین قسمت از اقساط شما آغاز خواهد شد.
همانطور که می بینید ما بهترین شرایط را برای شما فراهم آورده ایم تا شما بتوانید با خیالی آسوده آموزش صادرات کالا را فرا گرفته و به سمت کسب درآمد دلاری پیش بروید.

جهت ثبت نام اقساطی در دوره آموزش صادرات کالا اینجا کلیک کنید.

شرکت در دوره جامع نخبگان صادرات به صورت نقدی

درخصوص شرایط نقدی شما پس از پرداخت مبلغ ثبت نامی خود تمام آموزشهای مربوط به صادرات کالا را به صورت یکجا از ما دریافت خواهید کرد و پس از اتمام آموزش برنامه عملی برای رشد و توسعه کسب و کار تجاری خود را از ما دریافت خواهید کرد.
طراحی وب سایت شما دو هفته پس از ثبت نام شما آغاز خواهد شد و ظرف مدت ۱۰ روز وب سایت شما به شما تحویل داده خواهد شد.

جهت ثبت نام نقدی در دوره آموزش صادرات کالا اینجا کلیک کنید.

همکاری با دانشپذیران نخبگان صادراتآموزش تضمینی صادرات کالا

ما در دوره جامع نخبگان صادرات بعنوان دوره حرفه ای آموزش صادرات کالا به شما این تضمین را می‌دهیم که اگر آموزش های بازاریابی ما را اجرا کرده ولی مشتری خارجی پیدا نکردید تمام وجه ثبت نامی شما را به شما باز می گردانیم.

این بالاترین درجه تضمین یک دوره آموزشی می باشد که به صورت حتم در هیچ یک از دوره های آموزشی ارائه نشده است.

مادر قسمت بازاریابی کالا به شما یاد خواهیم داد که می‌توانید از چه ابزارهایی با کمترین هزینه ممکن استفاده کنید تا بتوانید کالای خود را در معرض دید مشتریان احتمالی خود قرار دهید ایمیل مارکتینگ سئو کانتنت مارکتینگ و بسیاری از المان های شاخص در بازاریابی دیجیتال در این قسمت از دوره جامعه نخبگان صادرات بررسی می شوند و به شما آموزش داده خواهند شد.

شرایط کلی آموزش صادرات کالا

ما در دوره جامع نخبگان صادرات شرایط را طوری برنامه‌ریزی کرده‌ایم که شما بتوانید فعالیت خود را به صورت استارتاپی آغاز نموده و در اول کار خود هزینه های اضافی نداشته باشید.
تمام المان ها و اصطلاحات گمرکی مورد نیاز را به شما آموزش دادیم تا بدون هیچ کمبودی به لحاظ علمی و تئوری وارد فعالیت تجاری بشوید. با آموزش های بازاریابی ما بتوانید مشتری خارجی جذب کرده با طراحی قیف فروش و سفر مشتری بتوانید مشتری را به سمت انعقاد قرارداد هدایت کنید و با آموزش های داده شده در مبحث قرارداد و انعقاد قرارداد با مشتری خود قرارداد انتقاد کرده و کالاهای خود را به مشتری بفروشید.

به لحاظ ایجاد یک اعتبار تجاری نیز برای شما یک وب سایت حرفه ای طراحی میکنیم تا به لحاظ ظاهر تجارت هیچ کمبودی نداشته باشید.

آموزش صادرات کالا برای چه کسانی مناسب است ؟

اگر شما دنبال صادرات کالا هستید اگر شما دنبال صادرات کالا به عراق هستید اگر شما دنبال صادرات کالا به اروپا هستید. اگر شما دنبال صادرات کالا به هندوستان هستید. اگر شما به دنبال صادرات کالا به هر جایی از این کره خاکی هستید. اگر شما به دنبال صادرات زعفران هستید. اگر شما به دنبال صادرات خاویار هستید.

اگر شما به دنبال صادرات فرش هستید. اگر شما به دنبال صادرات صنایع‌دستی هستید. اگر شما به دنبال صادرات قیر هستید. اگر شما به دنبال صادرات هر کالایی هستید. دوره جامع نخبگان صادرات به عنوان دوره آموزش حرفه ای صادرات کالا امکانات بی نظیری را برای شما فراهم می آورد تا شما بتوانید صادرات کالا داشته و به دلار درآمد کسب کنید.
حتی اگر شما به کالایی دسترسی ندارید ولی علاقه به داشتن یک تجارت بین المللی دارید با آموزش های بازاریابی دیجیتال مارکتینگ ما و وب سایت ارائه شده به شما می توانید کالای شخص ثالث را صادرات کنید .

تمام این موارد و امکان اینکه شما چطور می توانید به دلار درآمد داشته باشید را در دوره جامع نخبگان صادرات از ما دریافت کنید و زندگی تجاری و مالی خود را ده برابر گسترده ‌تر و پرسودتر بکنید.
اگر فکر می کنید که وقت این رسیده است که شما هم درآمد دلاری کسب کنید و زندگی تجاری خود را متحول کنید. روی لینک موجود در انتهای متن کلیک کنید و وارد دنیای جدید خود شوید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_button title=”می خوام درآمد دلاری داشته باشم” btn_position=”cz_btn_center” id=”cz_104736″ link=”url:http%3A%2F%2Fmrtarkhis.com%2Fexport-elite%2F|title:%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%20%D9%86%D8%AE%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA||” icon=”fa czico-081-money” cz_button=””][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.