آموزش های صادرات واردات و ترخیص کالا

آموزش صادرات واردات و ترخیص کالا

اهمیت آموزش صادرات واردات و ترخیص کالا

آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا و در کل آموزش اصول تجارت بین الملل یکی از اساسی ترین نیازهای جامعه شاغل در اقتصاد ایران می باشد. در این میان آموزش صادرات از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار میباشد .صادرات یعنی ارزآوری.  افزایش درآمد خالص ملی. یعنی تراکنش مثبت ،یعنی پول.

صادرات و شرایط امروزی اقتصاد ایران

در شرایط امروزی ایران صادرات تنها راه حل خروج از رکود میباشد. امروز صادرات غیر نفتی مهمترین اثر را بر اقتصاد ایران دارد. آن هم به دلیل تحریم صنایع نفت ایران .

حال به دلیل افزایش روز افزون نیاز به ارزآوری و کاهش قدرت خرید مردم بنگاههای اقتصادی بیش از پیش به فراگیری آموزش‌های اصول تجارت بین الملل روی آورده‌اند . ولی این شرایط نباید ما را از یکی از نیازهای اساسی کشور دور کند. یعنی واردات. وارداتی که اگر اصولی انجام شود نه تنها باعث کاهش تولید و میل به صادرات نمی‌شوند ، بلکه می توانند به عنوان موتور محرک اقتصاد ، تولید و صادرات را شکوفا کند ، ولی واردات اصولی.

سیاست آموزشی ما

حال ما در آکادمی تجارت گروه مستر ترخیص برای شما عزیزان شرایطی را فراهم آورده ایم تا بتوانید تمام اصول یک تجارت بین المللی خواه صادرات یا واردات و یا ترخیص کالا را با استفاده از تجربه واقعی نه مطالب آکادمیک فرا بگیرید . آموزش‌های صادرات و واردات و ترخیص کالا در فضای آموزشی کشور مبتنی بر اطلاعات آکادمیک و بعضاً بدون پشتوانه عملی می باشند و اطلاعاتی به دانشپذیر منتقل می‌شود که شاید احتمال استفاده از آن اطلاعات کمتر از یک درصد باشد. ما در آکادمی تمام آموزش های خود را بر پایه اطلاعات و آماری ارائه می دهیم که احتمال وقوع ۸۰ درصد دارند .

شاید شرایطی خاص برای شما پیش بیاید آن وقت هم میتوانید از پشتیبانی گروه کمک بگیرید . داشتن اطلاعات و آگاهی به تنهایی شما را در برابر اتفاقات مصون نگه نمی دارد.

آموزش رایگان ترخیص کالا

شما باید بتوانید اطلاعاتی که کسب می‌کنید را استفاده بکنید . آموزش باید کارآمد باشد وگرنه می شود چیزی شبیه آموزش های دوران مدرسه. که عملاً در زندگی واقعی بسیار کم از آنها استفاده می‌کنیم. ما در قسمت آکادمی یک هدیه ویژه نیز برای شما در نظر گرفته‌ایم .

کتاب آموزش گام به گام ترخیص کالا این کتاب تا کنون بیش از 3000 بار دانلود شده است. تجار و علاقمندان به حرفه ترخیص کالا در چندین و چند مورد از این کتاب استفاده کردند و ابراز رضایت خود را به ما اعلام داشتند . در چندین مورد کسانی که برای آزمونهای حق العمل کاری و یا دریافت کارت بازرگانی نیاز به یک منبع کامل داشتند از این کتاب استفاده کردند و موفق به قبولی در آزمون های یاد شده شدند.

این کتاب ترتیب انجام امور، آشنایی با اسناد و مدارک، آشنایی با مراحل انجام امور گمرکی و هزاران اطلاعات مفید دیگر را به صورت رایگان در اختیار شما می گذارد. این کتاب بالغ بر ۹۰ صفحه اطلاعات مفید میباشد که شما میتوانید از طریق بخش آکادمی تجارت گروه مستر ترخیص به این کتاب ارزشمند به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

دریافت آموزشهای صادرات واردات و ترخیص کالا

دوره جامع نخبگان صادرات

آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا و حواشی یک تجارت بین المللی را به صورت عملی می توانید از ما فرا بگیرید. ما در کنار شما خواهیم بودعلاوه بر این کتاب شما می توانید از سایر محصولات آموزشی آکادمی تجارت نیز استفاده بکنید. محصولات آموزشی آکادمی تجارت به صورت آنلاین در اختیار شما می باشند و شما فقط با کلیک کردن بر روی آنها می‌توانید از تمام محتوای آنها مطلع شوید .
اگر شرایط جدید اقتصاد ایران را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که دوران واردات به پایان خود نزدیک شده است. از این رو تمرکز گروه آکادمی تجارت بیشتر بر روی آموزش های صادرات بازاریابی و برندینگ بوده و خواهد بود .

شما اگر صاحب کالایی هستید و می خواهید کالای خود را در کشوری بازاریابی کنید. نیاز به شناخت ابزارهای بازاریابی جدید دارید. شما به این نیاز دارید که بتوانید از ابزارهای دیجیتال برای بازاریابی کالای خود استفاده بکنید.

کلیات آموزش های بازرگانی ما

آموزشهای صادرات واردات و ترخیص کالا در آکادمی تجارت تنها بخشی از آموزش هایی است که ما در این گروه به شما ارائه می دهیم. آموزش هایی نظیر بازاریابی، مکاتبه با مشتریان، تبلیغ نویسی ،ایجاد کمپین و غیره بخش های دیگری از آموزش های ما در آکادمی تجارت مستر ترخیص می باشد. آموزش های ما با تکیه بر تجارب ما گردآوری شده‌اند و از این رو شما می توانید با اطمینان خاطر از پاسخگو بودن این آموزش ها این محصولات را استفاده کنید.

علاوه بر این تمام اجزایی که می تواند یک تجارت بین المللی را در حاشیه خود داشته باشد و یا مورد تاثیر قرار دهد در آکادمی تجارت بررسی می‌شود و در صورت نیاز به شکل یک پکیج کامل آماده می شود.

آموزشهای بروز

مثلاً پکیج آموزشی اینکوترمز ۲۰۲۰ اصطلاحات اینکوترمز ز اصطلاحاتی هستند که نقشی بسیار اساسی در سرنوشت یک تجارت بین المللی را ایفا می کنند. اینکوترمز ۲۰۲۰ آخرین ورژن از اصطلاحات اینکوترمز است که از طرف اتاق بازرگانی بین المللی ارائه شده است. اتاق بازرگانی بین المللی بزرگترین سازمان بین المللی است که هدف آن کمک به توسعه اقتصادی در سطح جهان است صدها هزار شرکت خصوصی از اقصی نقاط جهان عضو این نهاد هستند. کمیته های ملی این اتاق در ۸۶ کشور دنیا تشکیل شده‌اند.

اصطلاحات اینکوترمز به اصطلاحاتی گفته می‌شود که میزان ریسک و مسئولیت خریدار و فروشنده را در یک بازرگانی بین المللی مشخص میکند . منظور از ریسک ،ریسک تحویل کالا می باشد . نقطه بحرانی ریسک تحویل کالا در اینکوترمز از فروشنده به خریدار منتقل می شود و این نقطه تحویل کالا می تواند مکان های متفاوتی باشد که اصطلاحات اینکوترمز آن نقاط را مشخص می کنند . علاوه بر این اصطلاحات اینکوترمز مشخص می کنند که چه میزان از هزینه حمل بیمه و سایر هزینه‌های جانبی نقل و انتقال یک کالا از از مبدا تا مقصد متوجه فروشنده و یا متوجه خریدار کالا میباشد. اینکوترمز ۲۰۲۰ آخرین ورژن اصطلاحات می باشد و شما می توانید این پکیج کاملا آماده را از قسمت آکادمی تجارت مستر ترخیص تهیه کنید.

حمع بندی

این مثال از این رو آورده شد که نشان داده باشیم،  هر آنچه که می تواند تجارت بین المللی شما را مورد تاثیر قرار دهد. در اولین فرصت بررسی شده و در در قالب یک پکیج آماده از طریق آکادمی تجارت ارائه می‌شود. پس اگر شما تاجر هستید. و یا می خواهید تاجر بشوید . و یا می خواهید وارد حرفه ترخیص کاری بشوید.  آکادمی تجارت مطمئن ترین مکانی است که شما می توانید در آن آموزش های کاملاً تجربی و همگام با واقعیت اقتصاد امروز را دریافت کنید.
امیدواریم که بتوانیم آموزش های مفید و مثمر ثمر به شما ارائه بدهیم ارادتمند
گروه آموزشی تجاری مستر ترخیص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.