ترخیص کالا از گمرک

درباره ما

ما چه کمکی به تجارت شما می‌کنیم؟

گروه مستر ترخیص با تکیه بر پانزده سال تجربه در تجارت های بین المللی و امور گمرکی ، حال با استفاده از ابزار های روز در دسترس شماست تا به کمک بستر‌هایی که ما آماده کرده‌ایم تجارت خود را گسترش داده و به بازارهای جدید بیاندیشید . صادرات به عنوان اساسی ترین عالیت اقتصادی هر کشور نقش سازنده ای در بهبود وضعیت معیشتی مردم هر کشور دارد ولی به دلیل نیاز به برخی عوامل به صورت پیش نیاز ، اغلب تجار و بازرگانان از آنن دوری میکنند . آشنایی با اصول مکاتبات بین الملل ، آشنایی با فرهنگ و اقتصاد کشور های هدف ، عدم اطلاع از اصول نوین بازاریابی تنها برخی از پیش نیاز های یک صادرات کالای تخصصی و سود ده می باشند . گروه ما با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در کنار شماست تا بازارهای جدید را برای صادرات کالا پیش روی شما بگشاید .

داستان ما

حتی قبل از اولین قدم

گروه مستر ترخیص با ادغام چند زیر مجموعه در سال یک هزار سیصد و نود و هشت فعالیت خود را آغاز نموده ولی تجارب بیش از پانزده ساله در شاخه های ترخیص‌کالا ، واردات‌ کالا ، صادرات‌کالا ، دریافت نمایندگی ، حمل و نقل بین‌المللی و بازاریابی منطقه‌ای همچون تنه ای مستحکم ، تضمین اعتلای این گروه بوده و خواهد بود .

درباره گروه مسترترخیص
صادرات کالا

برای صادرات کالا

از کجا باید شروع کرد؟

در مرحله نخست شما باید با قوانین و شرایط گمرک آشنا شوید . در این خصوص کتاب رایگان آموزش گام به گام ترخیص کالا تالیف سینا قویدل مدیر گروه مستر ترخیص در اختیار شماست . سپس با بررسی شرایط می توانید کالای خود را انتخاب و تجارت خود را آغاز کنید .

و یا برای صادرات کالا می توانید از آموزش های تضمینی ما استفاده کنید

آموزش اصول و مبانی صادرات

در این بخش تمام اطلاعات و اصول ساختاری مورد نیاز برای یک صادرات استاندارد و موفق به شما آموزش داده می شود . اطلاعاتی مثل کارت بازرگانی برای صادرات ، تعرفه و طبقه بندی کالا ، بسته بندی کالا ، بررسی اعتبار خریدار ، صدور پیش فاکتور و اطلاعات مهم دیگری که علم صادرات کالای شما را کامل می کند و شما را به یک تاجر مطلع و آگاه تبدیل می کند .

دریافت فوری دوره آنلاین نخبگان صادرات
پکیج دوره جامع نخبگان صادرات

آموزش اصول بازاریابی صادراتی

در این بخش شما یاد خواهید گرفت که چطور برای یک کالا بازاریابی بین المللی انجام دهید و کالای خودتان را به مشتریان خارجی معرفی کنید . بخش هایی مثل اصول بازاریابی خارجی ، آشنایی با سایت های b2b ، آشنایی با دیجیتال مارکتینگ ، طراحی نقشه راه ، تبلیغات ساختار مند ، تولید محتوای جذاب و کار آمد برای کالا و … بخشهایی از این قسمت دوره می باشند.

دریافت فوری دوره آنلاین نخبگان صادرات
آموزش حرفه ای صادرات کالا

پشتیبانی اختصاصی و مورد به مورد

پشتیبانی اختصاصی ، گزینه ای که در کمتر دوره ای شما می توانید مشابه آن را پیدا کنید ، اغلب دوره های آموزشی فقط فروش دوره هستند و شما را با سوالاتتان تنها می گذارند. شما بعد از دریافت آموزش تنها گذاشته نخواهید شد بلکه به صورت کاملا موردی با تماس های تصویری هفتگی مستقیم با مدیرت گروه مورد پشتیبانی قرار خواهید گرفت . و به دلیل همین پشتیبانی ظرفیت این دوره بسیار محدود می باشد.

دریافت فوری دوره آنلاین نخبگان صادرات
پکیج دوره جامع نخبگان صادرات