لزوم همکاری با یک ترخیص کار حرفه

علت لزوم همکاری با یک ترخیص کار حرفه ای

علت لزوم همکاری با یک ترخیص کار حرفه ای

 برای اینکه بدانیم چرا باید از خدمات ترخیص کاری استفاده بکنیم در مرحله اول باید بدانیم که یک ترخیص کار حرفه ای چه فعالیتی انجام می دهد و چه خدماتی می تواند به ما ارائه کند.

 اگر به صورت خلاصه بتوانیم تعریفی مثال گونه از شغل ترخیص کاری ارائه دهیم باید بگوییم که ترخیص کار همان کاری را در گمرک انجام می دهد که یک وکیل در دادگاه انجام میدهد.

 ترخیص کار با توجه به توان علمی و تجربی خود مراحل اداری و ارزیابی کالای شما در گمرک را در مدت زمان بسیار کوتاه انجام می دهد و در صورت بروز اختلاف میان گمرک و صاحب کالا بر سر ماهیت و یا علل مختلف از حقوق شما به عنوان صاحب کالا با قدرت دفاع می کند

درباره ترخیص کاری

ترخیص کاری شغلی نیمه تجربی می باشد که هر چقدر مطالعه فرد ترخیص کار در حوزه فعالیت خود مباحث گمرکی و قوانین جدیدی که به صورت روزانه در گمرک شکل می گیرد بیشتر باشد قدرت و تخصص آن ترخیصکار نیز بیشتر خواهد بود.

به طور مثال یک ترخیص کار حرفه ای علاوه بر کتاب  قوانین مقررات گمرکی به صورت سالانه باید اشراف کاملی بر تفسیر این کتاب ها نیز داشته باشد .  تفسیرهای این کتاب در ۵ تا ۱۰ جلد نیز ارائه می شوند که یک ترخیص کار حرفه‌ای باید به تمام این تفسیرها آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند از ماهیت کالایی دفاع بکند.

 علاوه بر این ها ترخیص کار با توجه به اینکه به صورت روزانه با مسائل گمرکی بخشنامه های جدید و سایر اتفاقات دست و پنجه نرم می کند آشنایی بسیار تخصصی تری با مباحث گمرکی دارد و به همین جهت می‌تواند کالای مشخص را در مدت زمان بسیار کمتری با هزینه بسیار مناسب تری ترخیص نماید.

مشاوره ترخیص کالا برای صاحبان کالا

اگر شما هم به عنوان یک صاحب کالا به دنبال این هستید که ترخیص کالا را فرا بگیرید و خود به صورت شخصی اقدام به ترخیص کالای خود از گمرک به کنید مشورتی را باید به شما بدهیم که هرچند می‌توانید شما ترخیص کاری را در مدت زمان مشخصی را بگیرید و بعد از آن نیز اقدام به ترخیص کالای خود به نمایید ولی هیچ وقت به اندازه یک ترخیص کار حرفه ای در مباحث گمرکی صاحبه قدرت و نفوذ نخواهید بود.

 ولی اگر باز هم به دنبال ترخیص کالا به صورت فردی هستید بهتر است که حتماً قبل از اقدام به ترخیص کالا به مباحث مربوط به ترخیص کالا را فرا بگیرید به حداقل یک تا دو مورد نیز تجربه کاری داشته باشید.

 قوانین در کشور ما به صورت روزانه در حال تغییر و تحول هستند و اگر شما کمی از این قوانین به دور باشید ممکن است با مشکلات عدیده ای روبرو بشوید.

یادگیری ترخیص کالا

 اگر شما به دنبال آموزش شغل ترخیص کالا هستید و می خواهید به عنوان یک حق العمل کار به فعالیت خود ادامه بدهید پیشنهاد ما به شما پس از دیدن آموزش های تئوری و فرا گرفتن قوانین و مقررات ترخیص کالا کار کردن به صورت کارآموز در شرکت های بازرگانی است مطمئناً تخصص تجربی بسیار بیشتر از تخصص تئوری کمک حال شما خواهند بود.

ولی اگر شما صاحب کار هستید پیشنهاد ما به شما این است که به جای اینکه خود به فکر ترخیص کالای خود باشید آن کار را به یک ترخیص کار حرفه‌ای بسپارید و خود به دنبال بست و بازار خود باشید ترخیص کالا یک شغل حرفه ای است که شما برای اینکه بتوانید در آن موفقیتی داشته باشید باید به بسیاری از اطلاعات روزانه اشراف کامل داشته باشید.

لزوم همکاری با یک ترخیص کار حرفه ای قبل از واردات و صادرات

 قبل از اینکه اقدام به  صادرات و واردات کالای خود به کنید یک ترخیص کار حرفه ای را برای خود انتخاب کنید و همچون یک وکیل همیشه با آن در ارتباط باشید تا بتوانید یک تجارت موفق را تجربه کنید

 به این شکل شما خواهید توانست تمام استرس‌های کاری ترخیص کالا را از خود دور کرده و با تمرکز بر روی گسترش بازارهای خود زمان بگذارید.

 گروه مستر ترخیص با ارائه انواع خدمات ترخیص کالا و اخذ مجوزهای لازم برای ترخیص کالا در خدمت شماست تا شما با خیالی آسوده به فکر کسب مشتریان و فتح بازار های بیشتر باشید.

مشورت با گروه مستر ترخیص قبل از واردات و صادرات

ما به عنوان گروه آموزشی تجاری مستر ترخیص می توانیم اطمینان خاطر را به شما صاحبان کالا بدهیم که کالای شما را با کمترین قیمت ممکن می توانیم از گمرک ترخیص کنیم و در اختیار شما قرار دهیم ترخیص کالای شما از گمرک با کمترین هزینه تنها یکی از تخصص ها و تضمین هایی است که ما می توانیم آن را به شما بدهیم. ارتباط مدام با شما صاحب کالا و اخذ تمامی مجوزهای لازم برای ترخیص کالا از گواهی بهداشت کالا گرفته تا ثبت سفارش کالا  خدماتی هستند که به صورت یکپارچه ارائه می شوند تا صاحبان کالا به دور از استرس ترخیص کالا از گمرک و تنها به فکر گسترش بازارهای خود باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *