تاییدیه فروش

تاییدیه فروش چیست؟

تاییدیه فروش چیست؟ شرایط و مجوزهای تاییدیه فروش به چه صورت است؟

تاییدیه فروش چیست؟ شرایط و مجوزهای تاییدیه فروش به چه صورت است؟ شاید شما بارها در مورد صادرات واردات کالاها شنیده باشید و تا مقداری با این قوانین آشنایی داشته باشید اما باز سوالاتی برای شما پیش بیاید مثلا اینکه: واردات و صادرات کالاها به چه صورت انجام می شود؟ چه مدارکی برای اخذ این تاییدیه لازم است؟ و یا اینکه این مدارک را باید از کجا تهیه کنیم؟ باید چه شرایطی را دارا باشیم تا بتوانیم به این مرحله برسیم؟ و سوالاتی از این قبیل. برای اینکه به جواب تمامی سوالات خود در این زمینه برسید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

برخی از دوستان فکر می کنند کار تجارت بسیار ساده است و تنها به سرمایه ای نیاز دارد که بتوان کار را شروع کرد. اگر چه در ابتدا برای شروع هر کاری باید سرمایه اندکی داشت اما نمی توان گفت تنها با همین سرمایه می توان در این زمینه موفق شد. برای شروع هر کاری در ابتدا باید دانش و مهارت آن را داشته باشید چرا که بدون تجربه و مشاوره از دیگران نمی شود در همان سال های ابتدایی به سود رسید. کار صادرات و واردات بسیار پر پیچ و خم است و تنها مربوط به یک حیطه نیست که فکر کنید از پس آن به تنهایی بر می آیید گاهی اوقات باید به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا راه درست را به شما نشان بدهند.

داشتن دانش و مهارت در این زمینه

در مورد هر کدام از کارهای مربوط به تجارت چه صادرات و واردات و چه ترخیص کالا و تاییدیه فروش شما باید دانش و مهارت بالایی در این زمینه داشته باشید تا بتوانید این مدارک را در زمان مشخص شده از تمامی سازمان های مربوطه اخذ کنید. چرا که اگر شما تمامی جوانب را در نظر نگرفته باشید ممکن است در همان ابتدای راه خستگی به سراغتان بیاید و قید کاری که با شوق آن را شروع کرده اید را بزنید.

همانطور که گفتیم تمامی قوانین در زمینه تجارت باید رعایت بشوند و شما زمانی موفق به اخذ تاییدیه فروش می شوید که بتوانید تمامی این مراحل را در مدت زمان کوتاه و بدون هیچگونه کم و کاستی به اتمام برسانید. بسیاری از کالاها هستند که باید شما تمامی مدارک را برای آن ها در دست داشته باشید تا بتوانید بعد از ترخیص کالا آن را به فروش برسانید.

برای اینکه بتوانید به این مرحله در مورد کالاهای خود برسید باید فرم های زیادی را پر کرده و گمرک از تمامی آن ها باخبر باشد و آن ها را تایید کند این مدارک در ابتدا برای صادرات و واردات و تا انتها برای اخذ تاییدیه فروش ثابت هستند و ممکن است تنها در چندین مورد با یک دیگر تفاوت داشته باشند.

تاییدیه فروش

مدارک مهم داشتن کارت بازرگانی

یکی از این مدارک مهم داشتن کارت بازرگانی است که در همان ابتدایی که شما کالاها را صادر و یا وارد می کنید لازم است. که می توانید کارت بازرگانی خود را در دو نوع تهیه کنید که با نام های حقیقی و حقوقی صادر می شود با توجه به شرایطی که دارید می توانید یکی از این دو نوع را تهیه کرده تا در زمان ترخیص کالا و تاییدیه فروش آن مشکلی برایتان رخ ندهد.

از دیگر مدارک می توان به حمل و نقل کالاها اشاره کرد. شما هنگامی که به گمرک برای اخذ تاییدیه فروش مراجعه می کنید از شما تمامی مدارک از جمله مدارک مربوط به حمل و نقل کالا را می خواهند چرا که نوع حمل و نقل کالا به شدت حائز اهمیت است.

است شما بسیاری از مواد غذایی را از کشور دیگر وارد کرده باشید با توجه به اینکه مواد غذایی فاسد شدنی هستند و شما قرار است آن را در بازار به فروش برسانید باید تمام استانداردهای لازم از نظر سالم بودن را دارا باشد تا تایید شود و شما باید در این زمان بعد از اینکه کارهای مربوط به حمل و نقل کالا را انجام دادید به سازمان غذا و دارو مراجعه کنید تا صلاحیت لازم برای فروش این مواد غذایی برای شما تایید شود.

مراحل زیادی برای تاییدیه فروش باید گذرانده شود تا شما بتوانید کالای خود را به فروش برسانید و چون امروزه افراد سودجو کالاهای قاچاق را وارد کشور می کنند قوانین کشور روی این موضوع بسیار حساسیت نشان می دهد.

آیا شرکت هایی وجود دارند که در طی کردن مراحل تاییدیه فروش به ما مشاوره بدهند؟

آیا شرکت هایی وجود دارند که در طی کردن مراحل تاییدیه فروش به ما مشاوره بدهند؟ برای جواب دادن به این سوال می توان گفت بله، یکی از این شرکت ها در کشور ما نیز وجود دارد که تمامی قوانین کار را برای شما به زبان ساده تر توضیح خواهند داد و در این زمینه کمک حال شما خواهند بود. شرکت بازرگانی ما به دلیل داشتن پرسنل مجرب و متخصص در زمینه واردات و صادرات و ترخیص کالا خدمات بسیار زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند و می توانند تا رسیدن به مرحله اخذ تاییدیه فروش در تمامی زمینه ها شما را همراهی کنند.

همانطور که شما می دانید اگر تاجری در زمینه اخذ مدارک مورد نیاز ضعیف عمل کند و نتواند در مدت زمان کم کالای خود را به فروش برساند به دلیل بالا و پایین های پی در پی در بازار با ضرر رو به رو خواهد شد. شرکت بازرگانی ما در مرز بازرگان تمامی کارهای مربوط به فروش و تاییدیه های لازم را برای شما انجام خواهد داد.

تاییدیه فروش

شرکت مسترترخیص

شرکت به دلیل دارا بودن پرسنل حرفه ای بسیار سرشناس است و شما به راحتی می توانید آن را پیدا کنید و در زمینه تاییدیه فروش کالاهای خود از آن کمک بگیرید. بسیاری از تاجران هستند که مهارت لازم را در این زمینه دارند و می توانند مدارک مورد نیاز را برای کالای خود تهیه کنند و به راحتی آن را به فروش برسانند اما برای اینکه بتوان موفق تر عمل کرد به افراد متخصص نیاز است.

چون این شرکت تمامی این کارها را به صورت قانونی انجام می دهد دیگر جای هیچگونه نگرانی نیست. کشور ایران با کشورهای زیادی از نظر تجارت رابطه دوستانه دارد که نیاز خود را از آن ها می خواهد و نیاز برخی از این کشورها را تامین می کند به همین دلیل ممکن است شما بخواهید کالایی را از یک کشور خارجی به کشور دیگر وارد کنید ممکن است برای اینکه آن کالا را به مرحله تاییدیه فروش برسانید با مشکلات زیادی رو به رو شوید به همین دلیل برخی از این شرکت ها در خارج از کشور نیز دارای شعبه هایی هستند که می توانند در این زمینه به شما مشاوره بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *