ارائه بهترین خدمات بازرگانی در مرز بازرگان و سهلان

ارائه بهترین خدمات بازرگانی در مرز بازرگان و سهلان

مزایای قانونی ارائه بهترین خدمات بازرگانی در مرز بازرگان و سهلان

تضمین نمودن سرمایه های خارجی و همین طور سود به دست آمده از آن ، اشتغال نیروی کار داخلی و خارجی با شرایط ساده، امکان نگهداری کالا در گمرک، صدور قبض انبار، متروکه نشدن کالا، ورود کالا بدون پرداخت حقوق گمرکی و … در ادامه مقاله ارائه بهترین خدمات بازرگانی در مرز بازرگان و سهلان با ما همراه باشید.

یکی از خدمات مهم شرکت ما در مرز بازرگان و سهلان ارائه حمل و نقل بین المللی است در واقع حمل و نقل کالا یک امر بسیار مهم در زمینه تجارت است چرا که به طور صد درصد نیازمند دانش و مهارت است چرا که با کوچکترین بی توجهی در این زمینه تمامی سرمایه خود را دور ریخته اید و تمام کارهایی که تا مرحله آخر پیش برده بودید بی فایده بوده است.

حمل و نقل های بین المللی می تواند شامل : حمل و نقل مرزی و زمینی ، حمل و نقل دریایی ، حمل و نقل ریلی و حمل و نقل هوایی باشد که هر کدام از این روش ها بسته به کالا، زمان و وزن آن انتخاب می شود که نیازمند بررسی صحیح و دقیق است که شرکت در مرز بازرگان و سهلان تمامی اطلاعات مربوط به کالای شما را بررسی می کند و در کمترین زمان نوع حمل و نقل کالای شما را در اختیارتان قرار می دهد.

تجارت با کشور های همسایه و آمار رتبه بندی

نمودارهای آماری زیادی در زمینه انواع تجارت وجود دارد که با مراجعه به آن ها می توان تصمیم جدی تری نسبت به کالای خود گرفت. مثلا اگر ما تراز تجاری ایران را با هشت کشور در جهان در سال 1395 بررسی کنیم به این نتیجه می رسیم که تمامی تاجران در کار خود موفق نبوده اند چرا که با تراز های منفی مواجه هستیم به همین دلیل ارائه بهترین خدمات بازرگانی در مرز بازرگان و سهلان را در اختیار شما قرار داده ایم در واقع در این نمودار بالاترین تراز تجاری واردات و صادرات کالاها مربوط به کشور چین است. که هر دو کشور ایران و چین به یک اندازه صادرات و واردات انجام داده اند اما میزان وزن کالاها متفاوت است و این به دلیل ارائه بهترین خدمات بازرگانی در مرز بازرگان و سهلان بوده است.

رتبه اول از نظر تجارت کالا

کشور چین در رتبه نخست تجارت به ایران قرار دارد. این کشور پهناور در زمینه تولید کنندگان کالاها در جایگاه بسیار ویژه ای قرار دارد. در واقع در این کشور به دلیل ارزان بودن نیروی کار تولیدات بسیار بالاست . چون نیاز خود کشور از نظر کالا ها تامین است و آن ها را صادر می کنند. کشور چین یکی از بزرگترین صادر کنندگان کالا برای شماری از کشورهاست و بیشترین کالاهای وارداتی کشور ایران از کشور چین است.

رتبه دوم از نظر تجارت کالا

در رتبه دوم از نظر تجارت کالا، کشور ترکیه قرار دارد در واقع تجارت با کشور ترکیه یکی از مهم ترین مبدا ء ها و مقصد ها برای کشور ایران است.کشور ایران و ترکیه در زمینه تجارت کالا با یکدیگر متعهد شده اند که به صورت قانونی باشد و ارائه بهترین خدمات بازرگانی در همین مرز بازرگان و سهلان بوده که باعث شده واردات و صادرات در بین این دو کشور افزایش پیدا کند به همین دلیل است که تاجران ایرانی تمایل بسیار زیادی برای تجارت با کشور ترکیه دارند. در واقع ترکیه یک کشور بسیار پر رونق و دارای آب و هوای بسیار عالی در فصل های بهار و پاییز است. این کشور از نظر تجارت در زمینه صادرات صنایع غذایی و کشاورزی بسیار موفق است.

ارائه بهترین خدمات بازرگانی در مرز بازرگان و سهلان

رتبه سوم از نظر تجارت کالا

در رتبه سوم تجارت کالا کشور امارات قرار دارد که در مقایسه با دو کشور چین و ترکیه میزان تجارت کمتری به کشور ایران داشته که این ممکن است به مسائل گمرکی ، حقوقی و فرایند خرید بستگی داشته باشد. در واقع کشور امارات تمایل زیادی برای تجارت به ایران نشان می دهد در سال 1395 کشور امارات در رتبه سوم از نظر تجارت به ایران شناخته شد یعنی کشور ایران برای تجارت کالا بعد از چین و ترکیه بیشترین میزان را از کشور امارات داشته است.

در همین سال به دلیل نداشتن مهارت لازم و کافی در زمینه تجارت با تراز منفی روبه رو شده ایم که برای رخ ندادن این قبیل مشکلات بهتر است از شرکت های معتبر در مرز بازرگان و سهلان راهنمایی بگیریم.

کشورهای هند و ایتالیا نیز یک روند متوسط بدون کاهش یا افزایش داشته اند. در سال 1396 بسیاری از اقلام در زمینه تجارت رشد صعودی داشته اند که این بسته به نوع مشاور بازرگانی شرکت ها دارد و با قرار دادن معلومات خود در اختیار مشتریان باعث رشد اقتصادی کشور می شوند. در واقع کشور ایران از نظر تجارت با کشور عراق در سال 1396 در زمینه تجارت بسیار خوب عمل کرده است.

پبا توجه به توضیحات مطرح شده نتیجه می گیریم که برای پیشرفت در کارهای تجاری و تجارت با کشورهای همسایه بهتر است از کارشناسان بازرگانی در زمینه واردات و صادرات خود راهنمایی لازم را بگیرید چرا که با میزان سود شما از تجارت کشور نیز به رشد اقتصادی بالایی می رسد و زمینه اشتغال برای چندین نفر فراهم می شود که می توانیم با این کار در رشد و آبادانی کشور خود سهیم باشیم .

خلاصه خدمات بازرگانی در مرز بازرگان و سهلان

و در آخر خلاصه ای از مطالب گفته شده را برای شما بازگو می کنیم، بسیاری از بازرگانان حرفه‌ای ابتدا از طریق شرکت‌ های معتبر در مرز بازرگان و سهلان فعالیت‌ های خود را آغاز کرده‌ و با به دست آوردن تجربه های زیاد در زمینه تجارت به پله های بالاتر صعود کرده اند. در واقع نمی توان از همان ابتدا که وارد کار تجارت شدید به راحتی و به صورت شخصی به سود های کلان برسید.

برای تجارت های بین المللی شما باید یک شریک در کشور مقابل داشته باشید یا یک مشاور که به قوانین آن کشور اگاهی داشته باشد که شرکت ها در مرز بازرگان و سهلان به دلیل دارا بودن مراکز مشاوره بازرگانی در بیشتر کشور ها شما را از این طریق راهنمای می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.